SİSMOTEK olarak 2000 yılından bu yana Türkiye çapında büyük kamu projeleri ve prestijli konut projelerinde kullanılan beton ve çelik malzemelerin kalite kontrol testlerini ve zemin testlerini yapmaktayız. Laboratuvarımız Ege ve Akdeniz Bölgesinde resmi laboratuvar hizmetlerini vermekte olup, imkanlar olarak bölgenin en büyük yapı laboratuvarlarındandır.

Laboratuvarımız, aynı zamanda T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Riskli Yapı Tespiti yapma yetkisine de sahiptir.

Bunun yanı sıra, içinde yaşadığınız binanızın veya yeni satın almayı düşündüğünüz bir gayrimenkulün depreme karşı güvenli olup olmadığını hususunda bize müracaat etmeniz halinde, uzman teknik ekibimizin yerinde gerekli tetkikleri yapmasının ardından, binanızın durumu hakkında size teknik bir rapor hazırlıyoruz.

Eğer binanızın performansı Deprem Yönetmeliğine göre yetersiz ise, uzman ekibimiz tarafından gerekli hesaplamalar doğrultusunda ilgili yönetmeliğe uygun hale gelmesi için yapılması gereken iyileştirmelerin neler olduğu konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

SİSMOTEK olarak, bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla gün geçtikçe başarı grafiğimizi yükseltmekte ve yaptığımız işlerde güvenilir ve uzman kurum arayanların birinci adresi olmaya devam etmekteyiz.

122979